Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Czytaj więcej    ROZUMIEM


Spotkania Firmowe – pakiet Pro


Pakiet FIRMOWE SPOTKANIA Pro dedykowany dla średnich i dużych przedsiębiorstw z możliwością rebrandingu serwera, czyli np. umieszczenia loga i określonego linka do strony w oknie wszystkich spotkań odbywanych na wykupionym serwerze. Pakiet obejmuje dostęp do bezpiecznego i dedykowanego dla Twojej Firmy serwera wideokonferencji w&nsbp;chmurze Mobilne Biura. Każdy serwer ma swój unikalny adres sieciowy np. twoja_firma.mobilnebiura.pl. Usługa nie jest ograniczona administracyjnie pod względem liczby uczestników, liczby jednoczesnych spotkań, liczby moderatorów/hostów spotkań. Twoja firma może jednocześnie prowadzić wiele spotkań wśród różnych zespołów lub kontrahentów.

Serwery wideokonferencji w pakiecie FIRMOWE SPOTKANIA Pro nie mają żadnych administracyjnych ograniczeń odnośnie liczby równoległych spotkań i liczby uczestników na tych spotkaniach, jednak rzeczywista liczba spotkań i ich uczestników w sposób oczywisty zależy od wydajności serwera oraz od przepustowości łącza Internetowego.

Od strony technicznej Twój serwer w pakiecie FIRMOWE SPOTKANIA Pro jest wydajniejszy niż w pakiecie FIRMOWE SPOTKANIA Standard i Mini. Posiada szybszy procesor i ma zainstalowane więcej pamięci oraz jest dołączony do Internetu z wykorzystaniem łącza o większej przepustowości. Parametry te pozwalają na prowadzenie większej liczby jednoczesnych spotkań i uczestnictwo większej liczby osób na tych spotkaniach. Parametry serwera Standard pozwalają na jednoczesne uczestnictwo do około 2000 uczestników. Nie ma przy tym znaczenia, czy będzie to jedno spotkanie, w których udział weźmie 2000 uczestników, czy np. 200 spotkań po 10 uczestników w każdym z tych spotkań.

Do pakietu FIRMOWE SPOTKANIA Pro można dokupić więcej dodatkowych funkcjonalności niż w pakiecie Standard i Mini

Podstawowe parametry techniczne serwera w pakiecie FIRMOWE SPOTKANIA Standard

* serwery wideokonferencji nie mają żadnych administracyjnych ograniczeń odnośnie liczby równoległych spotkań i liczby uczestników na tych spotkaniach, jednak rzeczywista liczba spotkań i ich uczestników w sposób oczywisty zależy od wydajności serwera oraz od przepustowości łącza Internetowego (parametry te są czynnikiem wyróżniającym plany taryfowe w cenniku)

** host – osoba inicjująca spotkanie, właściciel / moderator spotkania